Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Florek! Strona Główna

Forum Florek! Strona Główna » Fotostory » Dla pieniędzy wszystko 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Dla pieniędzy wszystko 2
PostWysłany: Czw 19:48, 23 Cze 2005
patrycja1992
Szybki jak burza pomysłowy jak wiatr
Szybki jak burza pomysłowy jak wiatr

 
Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z komputera :P


Oto i Dla pieniędzy wszystko 2. Very Happy
A jeśli ktoś nie czytał poprzednich części zapraszam do lektury:
Część I
Część II
Część III

Denis i Joanna postanowili się wyprowadzić, bo niby jak mają żyć w domu, w którym zgineło bardzo wiele osób i klątwa może ich dopaść?

Przeprowadzili się do niewielkiego domku, akurat na ich dwójkę. Dalsze życie zapowiadało się rewelacyjnie.

Denis bardzo się zdziwił odbierając pocztę. Dostał e-mail od słynnego reżysera, Eryka Roodsa.
Szanowny panie Denisie,
chcemy żeby pan wyjechał na kasting do nowego filmu, p.t. Jak co dzień, bedzie pan grał główną rolę, tylko jest problem musi pan wyjechac do stanów, do Los Angeles a potem my pana zawieziemy do Holywood. Mamy nadzieje że pan nas nie zawiedzie.
Z poszanowanie
reżyser Eryk Roods

Uradowany Denis zastanawiał się jednak nad tym, jak przyjmie wiadomość jego żona...
- Dostałem przed chwilą wiadomość od znajomego. Chce mnie wziąść do filmu! I prosił, żebym się zjawił w Los Angeles i to już jutro. Dla mnie to wielka szansa! Będę sławny i bogaty i...
- Ależ Denisie... - Joanna była oburzona.

Lecz Denis cmoknął ją i poszedł się pakować, nie zwracając uwagi na to, że Joanna zaczeła płakać.

Dziewczyna nie wierzyła w swojego pecha. Łzy same leciały jej z oczu i nie mogła powstrzymać się od strasznego smutku. Pomyślała sobie, że on jest taki sam jak Gabriela - wszystko zrobi dla pieniędzy!

A jak wyglądało pożegnanie? Romantyczny pocałunek, powiedział : " adios kochana, wrócę tak szybko jak się da!" ...

... wsiadł do samochodu i odjechał w siną dal zostawiając zapłakaną żonę na pastwę losu.

Jednak to nie był koniec wrażeń na ten dzień. Dziewczynę strasznie zaczeło skręcać w brzuchu. Była pewna, że to z powodu zdenerwowania, musiała zwymiotować.

Na pocieszenie wpadła do Joanny Magda, jej przyjaciółka, ale widok, który ujżała powalił ją na kolana. Dziewczyna spędzała cały czas w toalecie, zbierało ją na wymioty.

Joanna poczuła się bardzo senna i zmęczona, więc poszła spać. Jednak dziś nie był jej pisany nawet sen. Natychmiast wstała i spotkała ją pewna niespodzianka... Była rozwścieczona. Akurat teraz, gdy jej mąż wyjechał ona jest w ciąży...

Porozmawiała na ten temat ze swoim serdecznym przyjacielem Szczepanem. Naprawdę nie wiedziała co robić. Teraz, sama jakoś sobie da radę, ale później, gdy już urodzi się dziecko, a Denis nadal nie wróci, bo odniesie sukces nie poradzi sobie!

I w tym momencie z nikąd pojawił się dawny chłopak Joanny, Marek, który pocieszał ją ze wszystkich sił.
- Mój mąż mnie zostawił dla sławy i pieniędzy! Teraz zapewne grzeje się w blasku gwiazd z Hollywood! Teraz dam sobie radę, ale później, gdy urodzi się dziecko, a on będzie jeszcze tam nie ma sposobu na dobre życie! - rozpaczała.
- Nie bój się, masz jeszcze mnie... - odparł Marek tuląc Asię.

A w następnej części...
* W jakiej sprawie Marek zainteresował się Joanną?
* Czy Denis wróci?
* Co stanie się z Joanną?
Pomysł by filipinkaa zdjęcia by me czyli patrycja1992[url][/url][url][/url]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Re: Dla pieniędzy wszystko 2
PostWysłany: Czw 20:52, 23 Cze 2005
filipinkaa
SzybkaJakBurzaPomysłowaJakWiatr-Admin
SzybkaJakBurzaPomysłowaJakWiatr-Admin

 
Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ze szczecina i z domku :D


SUPER HIPER FOTOSY!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Re: Dla pieniędzy wszystko 2
PostWysłany: Pią 16:24, 24 Cze 2005
Gość

 


Jesce dzisiaj dam kolejny odcinek, ok? Very Happy
Dla pieniędzy wszystko 2
  Forum Florek! Strona Główna » Fotostory
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin